Profesjonalnie wspieramy naszych Klientów od 1984 roku
Certyfikat ISO 9001:2015 ISO 14001:2015

Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy z językiem niemieckim lub angielskim

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@polskitransport.pl

Podstawowe obowiązki:

  • Obsługa klientów poprzez przyjęcie i skuteczną realizację zleceń transportowych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań dla kluczowych klientów
  • Nawiązanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Przygotowanie dokumentacji spedycyjnej i innych prac administracyjnych

Wymagania:

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • Zaangażowanie i pasja do pracy w tej branży
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozszerzenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym i dynamicznym zespole

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@polskitransport.pl

Oferujemy:

  • Umowa o pracę zgodnie z pakietem mobilności UE
  • Płacimy pełny ZUS
  • Wyjazdy Polska - Niemcy / Szwajcaria / Austria - Polska trwające średnio 5-8 dni po których jest kilka dni wolnego. Możliwość elastycznego kształtowania terminów i czasu wyjazdów
  • Ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie na okres pobytu zagranicą
  • Regularne szkolenia z czasu pracy AETR oraz ADR
  • Atrakcyjny system wynagradzania - aktualnie średnia wypłata "na rękę" to 8-9 tys. PLN
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Minimum 1 rok udokumentowanego doświadczenia
  • Prawo jazdy kategorii C
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Karta cyfrowa kierowcy
  • Mile widziane uprawnienia ADR

Stawiamy na ludzi, przyjdź, sprawdź a zostaniesz na lata!

Kontakt

tel.: (00 48) 12 680 14 54    //    tel./fax.:(00 48) 12 680 14 53